Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

До уваги присяжних!

15 січня 2018, 12:09

Шановні присяжні!

Під час виконання своїх обов’язків в суді (тобто, під час залучення до розгляду конкретної справи) присяжні становляться суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон).

Це означає, що на присяжних розповсюджується обов’язок у порядку і строки визначені Розділом 7 (ст.ст.45-52) вказаного Закону подати електронну декларацію.

Тобто, якщо протягом 2017 року Ви приймали участь у розгляді цивільної чи кримінальної справи, зобов’язані до 01 квітня 2018 подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством. 

У зв'язку з наведеним, Приморський районний суд м. Маріуполя нагадує про необхідність подання присяжними до 01 квітня 2018 року електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

Звертаємо Вашу увагу, що для заповнення Е-декларації Вам необхідно завчасно отримати електронно-цифровий підпис.

Звертаємо увагу на те, що порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Наслідки порушення вимог фінансового контролю визначені у статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а декларування недостовірної інформації або умисне неподання декларації суб'єктом декларування - у статті 366-1 Кримінального кодексу України.